O nas

Serwis poświęcony grzejnikom oraz kaloryferom retro http://grzejniki-retro.com stworzony został z myślą o wąskiej, szukającej klasycznych rozwiązań klientów. Prowadzony jest w formie informacyjnej, specjalistycznej strony internetowej. Właścicielem strony jest producent grzejników dekoracyjnych firma Imers.pl. 

W naszej ofercie znajdą Państwo grzejniki retro w pełni wykonane od podstaw. Całość produkcji odbywa się w Polsce. Dodatkowo korzystamy z najwyższej jakości galwanizerni. Specjalizujemy się w grzejnikach chromowanych oraz retro – stary mosiądz. Niekiedy nazywane stare złoto, brunito. Oferowane przez nas kaloryfery retro dawno znalazły uznanie wśród szerokiej rzeczy dekoratorów. Nasze grzejniki zdobią wiele hotelowych łazienek.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży. Służymy także pomocą techniczną , serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.   Udzielamy konsultacji telefonicznych   w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie ich działania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Z poważaniem – zespół Imers.pl

Znajdź nas.

Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Wrocław, Katowice