Grzejniki retro

Klasyczny styl. Wszelkie produkty dostępne są w kilku rozmiarach, możliwe wykonanie wg. indywidualnego projektu. Tu łączymy modne trendy z duchem klasyki. To styl, który tak w rzeczywistości nigdy nie przemija, jest ponadczasowy. Grzejniki retro w aranżacji wnętrz cieszą się nieprzerwanie zainteresowaniem wśród animatorów i stylistów. Wyróżniają się komfortowym, eleganckim wnętrzem które przenosi nas do

Grzejniki
prod.imers.

kaloryfery retro art 300x300 Grzejniki retro
Grzejniki retro ART

przeszłości. Twoja łazienka staje się miejscem, który wyłamuje się z tradycyjnych kanonów wystroju. Staje się przestrzenią niczym nieskrepowaną, łącząca wygodę z godnym przykucia wzrokiem klimatem retro. Ekskluzywna seria grzejników retro firmy Imers to naturalne piękno. Warto zastanowić się nad taką aranżacją w naszych domach i mieszkaniach.

Grzejniki Retro

Tu łączymy modne trendy z duchem klasyki. To styl, który tak de facto nigdy nie przemija, jest ponadczasowy. Styl retro w aranżacji wnętrz cieszy się nieprzerwanie zainteresowaniem pomiędzy animatorów i stylistów. Obecne grzejniki są stosunkowo przyszłościowe, w żaden metodę nie wyklucza nowatorskich i awangardowych rozwiązań. Styl retro nawiązuje do przeszłości, jednakże o tym na jak wiele ta przeszłość będzie odległa, decyduje projektant. Ważne, ażeby meble i przedmioty, które pojawią się w naszym wnętrzu zostały bardzo proste w swej formie, geometryczne. Tworząc stylizację w duchu retro, zadbajmy o to, aby zaznaczyć jej charakter odpowiednim oświetleniem. Dobrze sprawdzą się tutaj duże, stojące lampy, najlepiej z okrągłym abażurem. Im bardziej masywne, tym dużo lepiej.Paleta barwIstotnym elementem jest paleta barw pomieszczeń. Mając do dyspozycji łazienkę o dużym metrażu można, w zależności od upodobań, stosować ciemne barwy o dużym nasyceniu. Bardzo dobrze będą się wtedy prezentować grzejniki retro. Mogą to być za równo klasycznie malowane ściany jak również różnego stylu tapety. W mniejszych pomieszczeniach zaleca się korzystania z jasnych, delikatnych barw, powiększających optycznie wnętrze. Znakiem charakterystycznym typu retro są ze stuprocentową pewnością wyraziste barwy – pomarańczowa, błękitna, czerwona, żółta. Częściej występują one w korelacji ze stłumionym beżem albo kolorem szarym, na tle których nasze wyraziste barwy wydają się jeszcze silniejsze. Połączenie wyrazistych barw ścian z prostymi meblami pomogą utworzyć klimat z dawnych lat.

Znajdź nas.

Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Wrocław, Katowice