Grzejniki łazienkowe retro

Grzejniki łazienkowe retro

ART

styl retro w pełnym wymiarze.

Grzejniki łazienkowe retro

zostały stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających klientów ceniących klasyczne, w rodzaju retro łazienki. Projekt który jednoczy w sobie zasadnicze wartości wystroju łazienki, gdzie kształt  i forma posiadają pierwszorzędną rolę. Nawiązuje swoim stylem do najlepszych tradycji wnętrzarskich i artystycznych.

Minimalistyczny design , a dodatkowo tradycyjna forma charakteryzuje go spośród innych grzejników dekoracyjnych retro. Dlatego grzejniki łazienkowe retro idealnie pasują do wytwornych łazienek , a oprócz tego salonów kąpielowych. Jedyny w swoim stylu grzejnik z połączeniem kolankowym rur stwarza, że klasycyzm nabiera nowego znaczenia. Standardowe pokrycie stary mosiądz, ręcznie szczotkowane.

Jeśli aranżacja łazienki w stylu retro ma być luksusowa, i nie do końca odpowiada twojemu gustowi, możesz wybrać łazienkę retro z naszymi grzejnikami. Jak będzie wyglądać taka łazienka? To zależy, jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Możesz zdecydować się np. na biało czarne kafelki na podłodze. Będą się zdecydowanie wpisywać w styl retro. Do takiej aranżacji możesz wykorzystać elementy nie tylko dostępne w sklepie. Stare meble łazienkowe to propozycja dla amatorów myszkowania po antykwariatach, strychach, giełdach staroci i dla zwolenników niskich wydatków. Zamiast umywalki możesz wybrać emaliowaną misę. Przy aranżacji łazienki retro warto zdecydować się również na drewnianą podłogę. Ściany łazienki retro możesz pomalować farbą. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość szybkiej, i taniej zmiany wystroju.

Łazienka retro może łączyć różne minione style. W połączeniu z meblami w stylu retro dobrze sprawdzają się zarówno w charakterze eleganckim jak i mniej zobowiązującym. Wybierz wyposażenie łazienki retro zgodnie z twoimi upodobaniami. Grzejniki łazienkowe retro, różne aranżacje łazienki.Jeśli bym miała robić obecnie remont łazienki to byłby to zdecydowanie stylu retro. Od zawsze bardzo podoba mi się klimat lat 20, 30. Uważam że, styl retro idealnie pasuje do aranżacji łazienki. Klimat retro w łazience tworzy wolnostojąca wanna na lwich nogach najlepiej pozłacanych. Do tego grzejnik.

Dostępne rozmiary:

 

Typ Grzejnika Szerokość    L [mm] Wysokość    H [mm] Szerokość w osiach Moc cieplna [W]
AT=60K 75/60/20°C
ART. 530 1000 50 189
ART. 530 1200 50 248

Znajdź nas.

Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Wrocław, Katowice